GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová vrata jsou největší otevíratelnou plochou staveb. Jejich volba je proto velmi důležitá z estetického, funkčního i tepelného hlediska. Z těchto důvodů nabízíme to nejlepší dostupné řešení pro Vaši garáž nebo halu. Bezpečná a lehce ovladatelná sekční, rolovací, křídlová nebo posuvná vrata do boku budou sloužit spolehlivě dlouhá léta díky výběru kvalitních komponent, bezchybné montáži a kvalifikovanému záručnímu a pozáručnímu servisu a údržbě. Garážová vrata lze realizovat v různých motivech, barvách a vzorech. Na přání umíme realizovat vrata s Vámi dodaným motivem, například krajiny apod.
Pro větší objekty nabízíme realizaci průmyslových rolovacích, nebo sekčních vrat. Díky našim zkušenostem se nebojíme složitých montáží či atypických požadavků.

KONTAKTUJTE NÁS
Lomax

Garážová vrata Lomax

Garážová vrata dodáváme od firmy Lomax, která je největším českým výrobcem garážových vrat s více než 25letou tradicí.

Nabízí libovolné kombinace barev, imitací dřeva, typů prolisů, zasklení a nerezových prvků.

Sekční vrata

sekční vrata

Sekční garážová vrata se skládají z několika panelů (sekcí), které se za pomoci tažných pružin pohybují vodicími kolejnicemi a zajíždí pod strop. Ovládání může být jak motorem, tak ruční; záleží jen na Vašich preferencích.

Projevit zájem
 • Minimální nároky na prostor v garáži
 • Velký výběr doplňků a příslušenství (bezpečnost, osvětlení atp.)
 • Výběr až z více než 2500 barev a desítek imitací dřeva

Posuvná vrata

posuvná vrata

Inspirované sekčními vraty, panely jsou však postaveny svisle. Posuvná vrata tedy nezajíždějí pod strop garáže, ale do strany.
Tento způsob přináší dlouhou životnost a jednoduchost ovládání.

Projevit zájem
 • Umožňují pouze částečné otevření – například pro průchod osob
 • Velmi snadné ruční ovládání
 • Prakticky bezúdržbové
 • Velmi tichý chod

Rolovací vrata

rolovací vrata

Rolovací vrata nepotřebují další prostor při jejich otevření, jelikož fungují jako roleta a celá se tak schovají do malého prostoru.
Díky tomu získáváte další úložný prostor v garáží a to pod stropem – vhodný například pro zavěšení sportovního vybavení. Jsou elegantním řešením i pro malé garáže.

Projevit zájem
 • Nevyžadují žádné stavební úpravy
 • Jednoduchá údržba
 • Šetří místo v garáží

Dvoukřídlová vrata

dvoukřídlová vrata

Neumírající design dvoukřídlých vrat, která se otevírají buďto do prostoru před garáží, nebo do garáže. Vylepšením oproti dříve používaným vratům prošel především odolný hliníkový rám, který zaručuje dlouhou životnost. Také jednotlivé sekce si můžete zvolit v jakémkoli designu.

Je jen na Vás, zda budete chtít vrata s otvíráním dovnitř nebo ven nebo kam budete chtít umístit kliku – vše dodáme na míru.

Projevit zájem
 • Ideální pro novostavby i rekostrukce
 • Bohaté možnosti dekorů
 • Lze otevřít až do úhlu 180°

Průmyslová vrata

průmyslová vrata

Od průmyslových vrat je očekávána především zvýšena životnost a kvalita použitých materiálů z důvodu jejich každodenního náročného provozu. Při výběru prýmyslových vrat by tedy měl být kladen důraz na dlouhou životnost spolehlivost.

Pro průmyslové použití lze vybrat jakékoliv ze zde zmiňovaných variant vrat, nejčastěji jsou však používána sekční vrata. V případě zájmu můžeme dodat například i rolovací mříže.

Projevit zájem

Automatické pohony garážových vrat Somfy

Chcete-li zvýšit pohodlnost otevírání garážových vrat na ještě vyšší úroveň, nabízíme Vám možnost montáže elektrických pohonů, které je umožní ovládat jak přepínačem, tak dálkově a nebo i plně automaticky. Elektrické pohony garážových vrat je možné instalovat do všech výše zmíněných typů, a to jak nových, tak i jako doplněk stávajících.

Vrata se tak mohou sama automaticky otevírat při vašem příjezdu díky detekci blízkosti Vašeho smartphonu, nebo naopak samy zavřít pokud na ně zapomenete. Ovládání je možné i z Vašeho smartphonu, takže není nutné používat pouze specializovaný ovladač. Spolu s garážovými vraty můžete z jednoho místa ovládat i další prvky Vaší domácnosti, jako jsou například pergoly, markýzyvjezdové brány, rolety nebo venkovní žaluzie.

Projevit zájem