ROLETY

Předokenní rolety nabízí kombinaci stínění, soukromí, ochrany majetku a lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Jsou vhodné nejen pro novostavby, ale také pro rekonstrukce. V nabídce je velká škála barev a provedení, takže je pouze na Vás jakou kombinaci si vyberete. Využít můžete různé druhy ovládání včetně automatických systémů s dálkovým ovládáním. Neváhejte nás kontaktovat, se vším Vám poradíme a vytvoříme nabídku přesně pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Rolety doladí vzhled Vašeho domu, pomáhají udržet teplotu v domě. Navíc ochrání Vaši domácnost od nezvaných hostů v podobě zlodějů – nejvíce vloupání do rodinných domů je právě přes okno. Moderní rolety disponují i ochranou proti mechanickému vytažení zvenku.

Pokud je navíc přidáte do centrálního řízení Vašeho domu, můžete nastavit jejich automatické zatažení a vytažení. Váš dům tak vždy bude vypadat obydleně, i v době kdy jste například na dovolené.

Rolety tlumí zvuky z venkovního okolí. Díky tomu si můžete dopřát klidný ničím nerušený spánek.

Předokenní rolety jsou kvalitně zpracované, rozmary počasí jim neublíží. Zachovávají si barvu i tvar.

Dodáváme jak rolety na okna, tak na prosklené systémy oken a dveří v jejich celé šířce, nebo rolety do střešních oken.

Výhody předokenních rolet

  • Tepelná úspora
  • Regulace světla
  • Zvýšení bezpečnosti domu
  • Zvýšení soukromí
  • Snížení hluku
  • Možnost automatického ovládání

Typy lamel

Nejdůležitější součástí rolet jsou zateplené hliníkové lamely. Chrání interiér před tepelnými ztrátami, hlukem a zloději. Jejich jednoduchý design zaručuje snadné sladění s jakýmkoli typem budovy.

Lamela BR41R

Lamela BR41R

Maximální šířka: 2800 mm
Maximální plocha: 6,5 m2

Lamela BR42R

Lamela BR42R

Maximální šířka: 3800 mm
Maximální plocha: 8 m2

Lamela BR55R

Lamela BR55R

Maximální šířka: 3500 mm
Maximální plocha: 8 m2

Typy instalace

S viditelným boxem

Vhodný naprosto kdekoliv, jelikož nevyžaduje žádné zednické práce ani novou fasádu. Půlkulatý box, do kterého se roleta navíjí, je viditelný přímo nad oknem.

S viditelným boxem

Vhodný naprosto kdekoliv, jelikož nevyžaduje žádné zednické práce ani novou fasádu. Půlkulatý box, do kterého se roleta navíjí, je viditelný přímo nad oknem.

Pro zaomítání

Box je schován pod omítkou, hodí se tak pro novostavby nebo rekostrukce. Případné opravy se obejdou bez nutnosti demontáže fasády díky možnému přístupu zespodu před revizní klapku.

Pod překlad

Podobný systému pro zaomítání, navíc však obsahuje polystyrenovou izolační vložku a je vhodný i pro dřevostavby. Revizní klapka pro snadné opravy je tentokrát přístupná ze strany vnitřku okna.

Nabídka barev

Díky velké nabídce barev budou rolety ladit nejen s fasádou, ale i s parapety a rámy oken.

Barvy lamel

barvy lamel

Vybírat můžete z bílé, hnědé, béžové, šedé, stříbrné, antracitové, bronzové, slonové kosti, krémové a světle šedé.

Možnost nástřiku

možnost nástřiku

Pokud Vám základní barvy nevyhovují, je možné použít nástřik. Ve vzornících najdete před 2500 barev.

Imitace dřeva

imitace dřeva

Přiblížit se přírodě lze lamelami v imitaci dřeva s výraznou kresbou. Na koncové lamely, vodicí lišty a box tato imitace použit nejde.

Renolit fólie

Renolit fólie

Vzorník nabízí přes 30 barevných odstínů. Fólií lze potáhnout pouze vybrané typy boxů, lamely nikoliv.

Pohony rolet s automatickým řízením Somfy

Chcete-li zvýšit pohodlnost používání rolet na ještě vyšší úroveň, nabízíme Vám možnost montáže elektrických pohonů, které je možné ovládat jak přepínačem, tak dálkově a nebo i plně automaticky. Elektrické pohony je možné instalovat nejen do nových rolet, ale také do stávajících.

Rolety se pak mohou samy automaticky zasouvat a vysouvat dle nastavených hodin nebo podle míry vnějšího světla. Ovládání je možné i z Vašeho smartphonu, takže není nutné používat pouze specializovaný ovladač, je také možné nastavit režim den/noc. Spolu s roletami můžete z jednoho místa ovládat i další prvky Vaší domácnosti, jako jsou například vjezdové brány, garážová vratavenkovní žaluzie nebo markýzy.