OKNA – DVEŘE


Přemýšlíte nad výměnou oken či dveří nebo plánujete stavbu domu. S důvěrou se na nás obraťte. Dodáme Vám okna a dveře přesně podle Vašeho přání. Ať už si vyberete plastové či hliníkové okna a dveře, vždy Vám poskytneme odbornou konzultaci, montáž, servis i údržbu. Můžete volit z mnoha barevných i vzhledových provedení, takže snadno sladíte okna i dvěře. Dále nabízíme doplňky, které dotvoří celkový design Vašeho domu, jako jsou žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety.

KONTAKTUJTE NÁS

Plastová okna

Dodáváme kvalitní česká okna vyrobená z německého 6-komorového profilu Gealan S 9000 nebo Gealan S 8000IQ, která vyhovují vysokým nárokům normy na ochranu tepla.

Tato okna se vyznačují tvarovou i barevnou stálostí, výborně tepelně i hlukově izolují, jsou odolná proti vlivům prostředí, snadno se udržují a jsou cenově dostupná.

Výhody plastových oken

  • Tvarová a barevná stálost
  • Výborná tepelná a hluková izolace
  • Odolnost proti vlivům prostředí, snadná údržba
  • Cenová dostupnost
  • Skvělé bezpečnostní vlastnosti

S 9000

Tento systém se hodí zejména pro pasivní domy. Jeho moderní středové těsnění znatelně vylepšuje tepelnou izolaci oken a zabraňuje i vnikání vlhkosti a také velmi efektivně snižuje hluk z okolí.

Gealan S 9000 se vyznačuje velkou konstrukční hloubkou: 82,5 mm, dále disponuje šesti komorami v rámu a křídle a o těsnění se starají rovnou tři kontinuální roviny. Jejich použití je tak vhodné i u nejnáročnějších staveb.

S 8000IQ

Tento systém se vyznačuje pevnostídesignembezpečností. Toho je docíleno především díky celoobvodové výztuži, která oknu dodává vysokou stabilitu. Díky šesti komorám však mají i výborné izolační vlastnosti – jak tepelné tak akustické.

Stavební hloubka systému je 74 mm a dále obsahuje dva bezpečnostní uzavírací body a samo-seřizovací OS uzávěry.

Plastové dveře

Dveře dodáváme s profily Gealan S 9000S 8000IQ, které se vyznačují 5-6 komorami a nabízí jak klasickou bílou barvu, tak imitaci dřeva a RAL odstíny. Hodí se především pro rodinné domy a jejich výhoda je velký výběr provedení.

Výhody plastových dveří

  • Vylepšená tepelná i zvuková izolace
  • Možnost individuálního řešení

S 9000

Tento systém se hodí zejména pro pasivní domy. Jeho moderní středové těsnění znatelně vylepšuje tepelnou izolaci dveří. Kromě toho také velmi efektivně snižuje hluk z okolí a jejich prakticky bezbariérové zakončení snižuje rozdíly mezi vnitřním a vnějším prostorem.

S 8000IQ

Systémy S 8000IQ se vyznačují jejich velkou ocelovou výstuží. Ty zlepšují stabilitu dveří, které mají ve výsledku výborné statické vlastnosti. Stavební hloubka 74 mm umožňuje vložení oceli s pevností v ohybu až o 30% vyšší.

Hliníková okna a dveře

Dodáváme systémy hliníkových oken a dveří OLYMPIA HI, PONZIO, TRITON HI, které jsou prověřeny mnohaletou praxí jejich použitím v nejrůznějších objektech s vysokými architektonickými i konstrukčními nároky.

Tepelné a izolační vlastnosti hliníkových rámů jsou navíc podpořeny speciální PU pěnou zabudovanou do rámu, která je použita především u vyšších řad hliníkových oken a dveří.

Hliníkové profily je možné lakovat do všech barevných odstínů RAL, dvoubarevných variant nebo imitací dřeva. Mezi speciální dodávané barvy lze zařadit zlatou, šampaň nebo přírodní hliník, které jsou anodizované.